Logo Pracuj.pl

Geodeta

EJMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Miechów
    Miechów, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja zgodności wykonywanych prac z obowiązującym projektem,
  • wykonywanie obliczeń mas ziemnych,
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej w postaci zapisów cyfrowych, analogowych oraz graficznych,
  • prowadzenie prac związanych z obsługą geodezyjną budowy,
  • obsługiwanie instrumentów pomiarowych,
  • opracowywanie dokumentacji geodezyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • znajomość programów do wspomagania projektowania np. AutoCAD oraz programów geodezyjnych,
  • dyspozycyjność i samodzielność,
  • uprawnienia geodezyjne będą dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • Pracę w firmie bez korporacyjnego podejścia
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę/ możliwość samozatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia do efektywnej pracy.
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego

EJMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

EJMAX sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie generalnego wykonawstwa robót budowlanych. Stawiamy sobie za cel umocnienie wiodącej pozycji na rynku firmy realizującej kompleksowe roboty ziemne, sieci sanitarne oraz kompletny układ drogowy. Doskonała znajomość rynku, wiedza oraz wypracowane kontakty handlowe firmy, pozwalają nam z ufnością patrzeć w przyszłość.

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Geodeta, Miechów