Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Geodeta

SPC-2 Sp. z o.o.O firmie

  • Gryfińska 1
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

SPC-2 Sp. z o.o.

Gryfińska 1

Poznań

SPC-2 jest członkiem konsorcjum firm skupionych wokół Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o. Przedmiotem naszej działalności jest projektowanie i budowa linii światłowodowych na terenach kolejowych. Obszar naszego działania stanowi ponad połowa kraju. W przeciągu najbliższych lat mamy do wybudowania kilka tysięcy kilometrów światłowodów, ulokowanych wzdłuż większości linii kolejowych w Polsce.

Geodeta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • weryfikacja  dokumentacji geodezyjnej sporządzonej przez Podwykonawców
  • kompletowanie powykonawczej inwentaryzacji geodezyjnej
  • kontrola pomiarów geodezyjnych
  • praca w biurze

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenie wyższe na kierunku Geodezja i Kartografia
  • min. 2 lata doświadczenia (warunek konieczny)
  • dobra znajomości programu AutoCAD, inne programy branżowe
  • praktyczna znajomość prawa geodezyjnego
  • rzetelności i skrupulatności
  • umiejętności współpracy w zespole
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • prawa jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowa B2B,
  • niezbędny sprzęt do pracy
  • możliwość długofalowej współpracy i rozwoju zawodowego
  • pracę w zróżnicowanym zespole
  • możliwość wykazania się posiadanymi umiejętnościami i wiedzą,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne