Oferta pracy

Geodeta

MULTICONSULT POLSKAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kartowanie i wykonywanie pomiarów geodezyjnych pod opracowania drogowe i kolejowe

  • Zgłaszanie prac i kompletowanie operatów

  • Wykonywanie dokumentacji powykonawczej obiektów i urządzeń

  • Sporządzanie dokumentacji geodezyjnej na podstawie pomiarów geodezyjnych

  • Opracowanie kameralne wyników pomiarów

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość programu AutoCad lub Microstation

  • Znajomość obsługi instrumentów oraz programów geodezyjnych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Samodzielność i rzetelność w wykonywanej pracy

Mile widziane

  • Dobra znajomość tematyki kolejowej.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji

  • Rozwój zawodowy w zakresie zarządzania projektami i obsługi kontraktowej projektów z zakresu infrastruktury transportowej i innych

  • Przyjazna atmosfera w pracy

  • Dodatkowe świadczenia dla pracowników od pierwszego miesiąca zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa, szkolenia językowe i inne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

MULTICONSULT POLSKA

Multiconsult Polska Sp. z o.o. jest jedną z czołowych firm konsultingowych w kraju i oferuje usługi w zakresie: multidyscyplinarnego projektowania, doradztwa technicznego i środowiskowego, zarządzania projektami, weryfikacji dokumentacji, audytów technicznych i środowiskowych oraz nadzorów inwestorskich i bankowych. Obszar działania obejmuje projekty infrastrukturalne, ochrony środowiska i przemysłowe.

Przewiń do profilu firmy