Geodeta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 16.04.2019
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 16.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Studio Geodezyjne GEONET Tomasz Gajewski

    Studio geodezyjne Geonet Tomasz Gajewski jest firmą z ponad piętnastoletnim doświadczeniem którą, tworzy młody i prężny zespół posiadający nowatorskie spojrzenie na kwestie zarządzania w geodezji co pozwala nam konkurować z większością firm geodezyjnych w Polsce.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do Naszego zespołu nowych Pracowników.

    Mile widziane osoby z doświadczeniem lub chętne do nauki i rozwoju.

    Geodeta

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice)

    Opis stanowiska:

    Prace terenowe:

    • tyczenia
    • inwentaryzacje
    • mapy do celów projektowych

    Prace kameralne:

    • opracowywanie operatów geodezyjnych
    • opracowywanie dokumentacji geodezyjnej

    Wymagania:

    • znajomość programów geodezyjnych
    • dobra organizacja pracy
    • zaangażowanie w powierzone zadania
    • dyspozycyjność
    • mile widziana znajomość obsługi sprzętów geodezyjnych oraz prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w szerokim zakresie prac geodezyjnych
    • umowę o pracę na pełen etat
    • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • pracę w przyjaznej atmosferze z młodym zespołem
    • niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.