Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Geodeta (z możliwością przyuczenia)

IBG GEODEZJA SP. Z O.O.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • prace pomiarowe w ramach dużych projektów infrastrukturalnych,

  • prowadzenie prac związanych z obsługą geodezyjną budowy,

  • obsługiwanie instrumentów pomiarowych,

  • przygotowywanie opracowań kameralnych,

  • opracowywanie dokumentacji geodezyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe,

  • znajomość obsługi tachimetrów i GPS,

  • znajomość programów geodezyjnych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • mobilność i dyspozycyjność,

  • uprawnienia geodezyjne będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • możliwość udziału w dużych projektach,

  • możliwość doskonalenia zawodowego,

  • zapewniamy zakwaterowanie w delegacji.

O nas

IBG Geodezja sp. z o.o. jest firmą geodezyjną istniejącą na rynku od 2000 roku. Działamy na terenie całego kraju i specjalizujemy się w geodezji inżynieryjno - przemysłowej. Współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi i biurami projektów, zapewniając im kompleksową obsługę geodezyjną niezbędną na każdym etapie procesu projektowania i realizacji inwestycji.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:

Geodeta/ Pomocnik Geodety

Miejsce pracy: na terenie całego kraju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikuj.