Ta oferta pracy jest nieaktualna od 192 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Geolog - Geotechnik

  • Elbląg, Ełk, Iława, Morąg, Olecko, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 09.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Geotechniczno-Konsultingowe GEOTECH Sp. z o.o., firma z niemal 30-letnim doświadczeniem w zakresie usług geologicznych, hydrogeologicznych oraz geotechnicznych z siedziba w Bydgoszczy poszukuje do pracy na terenie całego kraju osób na stanowisko

    Geolog / Geotechnik

    Miejsce pracy: Elbląg, Ełk, Iława, Morąg, Olecko, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie terenowych robót geologicznych i prac geotechnicznych,
    • przeprowadzanie badań makroskopowych próbek gruntu i typowania próbek do badań laboratoryjnych,
    • przeprowadzanie podstawowych badań laboratoryjnych prób gruntu,
    • współpraca z inwestorami, biurami projektowymi, instytucjami administracji publicznej w sprawach związanych realizowanymi projektami.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe o kierunku geologia lub inne, których program umożliwiał nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie nauk geologicznych (np. geografia, budownictwo, ochrona środowiska),
    • lub wykształcenie średnie ze świadectwem dojrzałości w zawodach technik geolog, technik górnik, technik górnictwa otworowego, technik górnictwa podziemnego, technik górnictwa odkrywkowego lub technik wiertnik,
    • doświadczenie nie jest wymagane,
    • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych,
    • prawo jazdy kat. B (prawo jazdy kat. C będzie dodatkowym atutem),
    • uprawnienia geologiczne kat. XI, XII lub XIII stanowić będą dodatkowy atut.

    Oferujemy:

    • stałą, interesującą pracę terenowych badaniach podłoża gruntowego,
    • wynagrodzenie dostosowane do umiejętności, doświadczenia i posiadanych uprawnień zawodowych,
    • udział w realizacji wielu dużych kontraktów,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV, list motywacyjny oraz bardzo szczegółowy opis dotychczasowych doświadczeń przy wykonywaniu terenowych badań podłoża gruntowego, klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )