Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
BARG-ARTGEO sp. z o.o.

Geolog inżynierski

BARG-ARTGEO sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 08 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie i dozorowanie badań terenowych:

  • wiercenia mechaniczne (rurowane, nierurowane, rdzeniowe),

  • sondowania dynamiczne (CPT, DMT),

  • pobór próbek gruntu (NW i NNS) i wody,

  • opracowywanie metryk terenowych,

  • prowadzenie samochodu służbowego,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - geologia lub pokrewne

  • samodzielność, komunikatywność odpowiedzialność

  • mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu badań terenowych,

  • mile widziane uprawnienia kat. XIII (nie jest to warunek konieczny, firma umożliwia ich wykonanie, jak również dokumentuje udział w DGI),

  • prawo jazdy min. kat. B, mile widziane kat. C

To oferujemy

  • ciekawą nierutynową pracę,

  • aktywny rozwój zawodowy, możliwość awansu.

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • premie uzależnione od wyników zespołu,

  • możliwość rozwoju i zdobycia uprawnień geologicznych,

  • pracę w jednej z największych firm geologicznych w kraju, przy realizacji strategicznych w skali kraju kontraktów

  • udział w pracach terenowych przy nowoczesnym sprzęcie (firma posiada nowoczesne wiertnice do wierceń rurowanych, rdzeniowanych, sondy CPT, DMT i wiele innych),

  • pracę w młodym, rozwijającym się zespole,

  • dofinansowanie do wypoczynku,

  • pakiet socjalny i sportowy (ubezpieczenie Generali, Karta Multisport).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Grupa BARG jest to ogólnopolska sieć akredytowanych laboratoriów badawczych (budowlanych i drogowych), które pomagają kontrolować jakość materiałów budowlanych, oraz świadczą usługi z zakresu geologii inżynierskiej i geotechniki.

BARG-ARTGEO to dział zajmujący się geologią inżynierską i geotechniką. Wykonujemy liczne dokumentacje dla strategicznych inwestycji w kraju, w tym badania pod drogi ekspresowe, koleje, porty, elektrownie wiatrowe czy obiekty kubaturowe. Posiadamy kompletny park maszynowy i laboratorium dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo świadczyć usługi geologiczne, poszerzając wiedzę i doświadczenie naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy