Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Geolog

Firma Geologiczna Felkel & Guś Sp. z o.o.O firmie

4 8005 600 brutto / mies.
  • Chlebowa 4/8
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Geologiczna Felkel & Guś Sp. z o.o.

Chlebowa 4/8

Poznań

www.fgfg.pl

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie obsługi geotechnicznej i laboratoryjnej budów. Wykonujemy nadzory na budowach kubaturowych oraz infrastrukturalnych. Priorytetem jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego oferujemy kompleksowe doradztwo, indywidualne rozwiązania oraz terminowość realizacji.

Geolog

Opis stanowiska:

  • nadzór geotechniczny i laboratoryjny na budowie,
  • wykonywanie otworów badawczych, sondowań dynamicznych,
  • wykonywanie badań płytą statyczną VSS, dynamiczną,
  • pobieranie próbek betonu do badań w laboratorium,
  • oznaczanie konsystencji, zbrojenia rozproszonego, zawartości powietrza w mieszance betonowej,
  • praca w terenie, na budowach,
  • praca na miejscu i w delegacji,
  • 8 godzinny tryb pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe geologiczne lub/i budowlane,
  • uprawnienia geologiczne nr XI i/lub XII i/lub XIII lub inne,
  • doświadczenie w zawodzie min. 2 lata,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji w trakcie prowadzonych nadzorów,
  • umiejętność organizacji pracy samodzielnej i w zespole,
  • pracowitość, punktualność,
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie motywacyjne,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne