Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Geolog

Zakład Projektów i Dokumentacji Geologiczno-Górniczo-Środowiskowych "geoDRILLING SYSTEM" s.c.

4 2006 300 brutto / mies.
  • Sławno

    Sławno, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie projektów i dokumentacji geologicznych (hydrogeologia i geologia złożowa)

  • Tworzenie map i przekrojów geologicznych

  • Analiza materiałów geologicznych dla potrzeb projektowych i dokumentacyjnych

  • Wprowadzanie oraz weryfikacja informacji przestrzennej i opisowej dotyczącej położenia otworów wiertniczych z dokumentacji geologicznych złóż kopalin

  • Obsługa sprzętu biurowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: geologia, górnictwo

  • Znajomość prawa geologicznego i górniczego, i rozporządzeń branżowych

  • Podstawowa znajomość oprogramowania typu CAD

  • Znajomość MsOffice

  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy

  • Znajomość programów grafiki wektorowej

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność szybkiego uczenia się.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o prace

  • Możliwość pracy zdalnej (umowa zlecenie), tylko dla osób z doświadczeniem zawodowym.

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji

  • Bardzo ciekawe i rozwojowe projekty

  • Możliwość ubiegania się o uprawnienia geologiczne

O nas

Firma geoDRILLING SYSTEM s.c. swoje usługi świadczy na terenie woj. pomorskiego i zachodniopomorskiego.

Wykonujemy m.in.:

A. Hydrogeologia:

- operaty wodnoprawne

- projekty robót geologicznych

- nadzory nad budową/likwidacją ujęć

- dokumentacje hydrogeologiczne

- strefy ochronne dla ujęć wód podziemnych

- analizy ryzyka

- próbne pompowania

- diagnostyka studni

B. Geologia złożowa

- Projekty robót geologicznych

- wiercenia geologiczne

- badania laboratoryjne

- dokumentacje złożowe

- KIP i raporty środowiskowe

- modelowanie hałasu i jakości powietrza

- projekty zagospodarowania złoża

- wnioski koncesyjne

- plany ruchu

- geologiczna obsługa kopalń

- operaty eksploatacyjne

- projekty rekultywacji