Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Geolog

PRACOWNIA GEOLOGICZNO-INŻYNIERSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 godziny temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań terenowych (sondowania dynamiczne, wiercenia mechaniczne).

  • Pobór prób gruntów (NW I NNS) i wody do badań laboratoryjnych.

  • Rozpoznawanie gruntów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (geologia, geografia).

  • Uprawnienia geologiczne kategorii: VII, XIII, XII lub XI.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy terenowej (wykonywanie wierceń geologicznych).

  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.

  • Podjęcie zatrudnienia wiąże się z przeprowadzką do Łodzi.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Liczne premie uzależnione od wyników zespołu.

  • Rozwój zawodowy przez szkolenia podnoszące poziom kwalifikacji.

  • Pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole.

  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy.

PRACOWNIA GEOLOGICZNO-INŻYNIERSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Pracownia Geologiczno-Inżynierska Sp. z o.o. Sp.k. jest firmą zajmującą się realizacją najróżniejszych usług geologicznych i geotechnicznych na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy