Logo Pracuj.pl

Geotechnik

MULTICONSULT POLSKAO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie projektów posadowienia konstrukcji inżynierskich
  • Opracowanie projektów stateczności gruntów
  • Optymalizacja rozwiązań projektowych w zakresie opracowań geotechnicznych
  • Programowanie badań geotechnicznych
  • Opracowanie projektów stateczności skarp

Nasze wymagania

  • Projektant z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi (specjalizacja techniczno-budowlana – geotechnika)
  • Min. 5-cio letnie doświadczenie w projektowaniu zabezpieczeń podłoża gruntowego, osuwisk oraz budowli z gruntu zbrojonego, jako uprawniony projektant oraz min. 3-letnie doświadczenie na budowie
  • Wymagana wiedza z zakresu posadowienia konstrukcji inżynierskich
  • Doświadczenie w programowaniu badań geotechnicznych
  • doświadczenie w projektowaniu zabezpieczenia osuwisk

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Dodatkowe świadczenia dla pracowników od pierwszego miesiąca zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, szkolenia językowe i inne)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta MultiSport

MULTICONSULT POLSKA

Multiconsult Polska Sp. z o. o. jest jedną z czołowych firm konsultingowych w kraju i oferuje usługi w zakresie: multidyscyplinarnego doradztwa technicznego i środowiskowego, projektowania, zarządzania projektami, weryfikacji dokumentacji, audytów technicznych i środowiskowych oraz nadzorów inwestorskich i bankowych. Obszar działania obejmuje projekty infrastrukturalne, ochrony środowiska i przemysłowe.

Geotechnik, Warszawa