German Support Specialist

Teleperformance Polska

7 000 brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klienta za pomocą e-maila oraz połączeń przychodzących (niczego nie sprzedajemy!) zgodnie z obowiązującymi standardami obsługi klienta

  • rozwiązywanie problemów technicznych

  • realizowanie celów jakościowych projektu

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie C2/native (może być C1 jeśli rozumiesz rozmówców z autriackim akcentem)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • znajomość podstaw obsługi urządeń takich jak komputer, smartfon, tablet, laptop w celu rozwiązywania prostych problemów technicznych

  • silny duch zespołowy

To oferujemy

  • umowę o pracę, wynagrodzenie 7000 zł brutto/ miesięcznie + pakiet benefitów w tym prywatna opieka medyczna, karta sportowa lub platforma językowa

  • program poleceń pracowniczych- do zgarnięcia bonusy nawet do 5000 zł

  • szkolenie, które w pełni przygotuje Cię do wykonywania codziennej pracy

  • po szkoleniu w Warszawie (które trwa 3 tygodnie) możliwość przejścia na pracę zdalną, do której zapewniamy cały sprzęt

  • pracę w firmie, która może pochwalić się certyfikatem Great Place To Work uzyskiwanym na podstawie pozytywnych opinii pracowników

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Teleperformance is the global leader in advanced experience management for customers and citizens around the world.

Focused on delivering exceptional business services, we provide an integrated, OneOffice approach through: customer experience management, back-office services, and business process optimization. This end-to-end solution portfolio helps companies achieve business efficiencies and improve customer loyalty by balancing high-tech solutions with a high-touch, human-centric approach.

Teleperformance Poland has been present on the Polish market for over 25 years. We operate from 4 sites located in Warsaw, Katowice and Cracow.

We are a group of 1,700 passionate people, citizens of over 55 different countries, serving in 20 different languages.

Join us today!

Przewiń do profilu firmy