Oferta pracy

GL Accountant / Księgowy Księgi Głównej

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Goleniowska 62, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 08 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.

Goleniowska 62

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie wyciągów bankowych i uzgadnianie kont bankowych,

  • Obsługa ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji,

  • Rozliczenia międzyokresowe kosztów,

  • Wyjaśnianie sald wewnątrz Grupy (intercompany reconciliation),

  • Składanie deklaracji podatkowych (VAT, WHT),

  • Naliczanie rezerw,

  • Zamykanie okresów księgowych,

  • Analiza i uzgadnianie kont księgi głównej,

  • Wsparcie dla osób z innych zespołów/działów w wyjaśnianiu i rozwiązywaniu problemów,

  • Udział w standaryzacji i automatyzacji procesów księgowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość lub pokrewne),

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale księgowym,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny,

  • Dobra znajomość programu MS Excel,

  • Komunikatywność, dokładność i systematyczność oraz dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy rozwój w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych projektów z obszaru odnawialnych źródeł energii elektrycznej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji na rynku, skupiamy się na ciągłym doskonaleniu poprzez innowacyjne rozwiązania i świeże spojrzenie. Połączenie właściwego zarządzania, przyjaznej atmosfery pracy i zaangażowania całej kadry, pozwala na rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Jeśli chcesz być częścią nowopowstałego Finance SSC w Szczecnie! Jesteś otwarty na nowe wyzwania i łatwo dostosowujesz się do szybko rozwijającego się środowiska oraz chcesz aktywnie uczestniczyć w standaryzacji procesów i zdobywać z nami doświadczenie oraz doskonalić swoje umiejętności – Dołącz do zespołu profesjonalistów w dziale GL!

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

  • Aby zarejestrować się i śledzić postępy procesu kwalifikacyjnego kliknij "Aplikuj",

  • Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim,

  • Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami,

  • Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.