Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

GL Accountant / Księgowy Księgi Głównej

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.

  • Plac Brama Portowa 2, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Plac Brama Portowa 2

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie wyciągów bankowych i uzgadnianie kont bankowych;

  • Dokonywanie płatności;

  • Ewidencja środków trwałych i naliczanie amortyzacji;

  • Rozliczenia międzyokresowe kosztów;

  • Wyjaśnianie sald wewnątrz Grupy (intercompany reconciliation);

  • Naliczanie rezerw;

  • Zamykanie okresów księgowych;

  • Analiza i uzgadnianie kont księgi głównej;

  • Wsparcie dla osób z innych zespołów/działów w wyjaśnianiu i rozwiązywaniu problemów;

  • Udział w standaryzacji i automatyzacji procesów księgowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość lub pokrewne);

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale księgowym;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny;

  • Dobra znajomość programu MS Excel;

  • Komunikatywność, dokładność i systematyczność oraz dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy rozwój w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych projektów z obszaru odnawialnych źródeł energii elektrycznej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji na rynku, skupiamy się na ciągłym doskonaleniu poprzez innowacyjne rozwiązania i świeże spojrzenie. Połączenie właściwego zarządzania, przyjaznej atmosfery pracy i zaangażowania całej kadry, pozwala na rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli chcesz być częścią nowopowstałego Finance SSC w Szczecnie! Jesteś otwarty na nowe wyzwania i łatwo dostosowujesz się do szybko rozwijającego się środowiska oraz chcesz aktywnie uczestniczyć w standaryzacji procesów i zdobywać z nami doświadczenie oraz doskonalić swoje umiejętności – Dołącz do zespołu profesjonalistów w dziale GL!

Przewiń do profilu firmy