Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

GL Accountant with English

CEE Experts by L.M. International Group Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CEE Experts by L.M. International Group Sp. z o.o.

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group. Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC. Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie, weryfikowanie i księgowanie dokumentów w zakresie księgi głównej
  • Prowadzenie rejestru środków trwałych, naliczanie amortyzacji
  • Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych
  • Czynności związane z przygotowywaniem oraz wysyłaniem deklaracji podatkowych i statystycznych
  • Miesięczne raportowanie na potrzeby grupy
  • Przygotowywanie dokumentacji i analiz dla audytu, współpraca z audytorami
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i realizacja czynności kontrolnych zgodnie z wymogami
  • Czynności z zakresu Treasury (kalkulacja odsetek, rewaluacja, rozrachunki intercompany)

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego wymagana (min. B2)
  • Wykształcenie kierunkowe ekonomiczne (rachunkowość, finanse, bankowość, controlling) będzie dodatkowym atutem
  • Minimum jeden rok doświadczenia na stanowisku księgowego - propozycja poziomu stanowiska uzależniona będzie od doświadczenia kandydata (Junior GL, GL Accountant, Senior GL)
  • Praktyczna znajomość systemu SAP
  • Bardzo dobre posługiwanie się arkuszem kalkulacyjnym Excel
  • Umiejętność współpracy w zespole o złożonej strukturze organizacyjnej
  • Umiejętność komunikacji wewnątrz działu, z klientem wewnętrznym oraz instytucjami zewnętrznymi
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • Umiejętność analitycznego myślenia i weryfikowania danych

Nasz klient oferuje:

  • Udział w kursie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet MY BENEFIT;
  • Szkolenia językowe oraz branżowe;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;
  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia

Zainteresowany/a? Zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Przesyłając swoje dane osobowe w postaci CV i/lub listu motywacyjnego na adres email, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych poprzez firmę CEE Experts by L.M. International Group sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Ponadto oświadczam, że podane przeze mnie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.”

Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. W każdym czasie możesz zgodę odwołać. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Więcej informacji dostępne tutaj: https://www.ceeexperts.com/privacy-policy?lang=pl

Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie przesyłaj CV.

Ogłoszenie archiwalne