Logo Pracuj.pl

GL Accountant with English

KION Business Services Polska Sp. z o. o.O firmie

KION Business Services Polska Sp. z o. o.

Puszkarska 7J

Podgórze Duchackie

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu GL zgodnie z harmonogramem zamknięcia miesiąca i roku
  • Księgowanie dokumentów finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i lokalnymi procedurami
  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca i raportowanie w korporacyjnym systemie
  • Analiza i uzgadnianie sald kont Księgi Głównej
  • Przygotowanie kalkulacji i uzgadnianie wewnętrznych rozliczeń względem pozostałych spółek z grupy KION
  • Aktywna współpraca z innymi działami SSC w nadzorowaniu kompleksowego łańcucha procesów dla odpowiednich procesów Księgi Głównej
  • Terminowe raportowanie danych finansowych do Grupy oraz ich analiza
  • Przygotowanie i aktualizacja procedur
  • Uczestnictwo w migracji oraz usprawnianiu procesów

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2 - 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wyróżnia Cię znajomość zagadnień dotyczących analiz i raportowania księgowego
  • Możesz pochwalić się znajomością języka angielskiego na poziomie min. B2/C1
  • Doskonale rozumiesz specyfikę pracy w organizacji międzynarodowej
  • Dobrze poruszasz się w systemie SAP oraz Excelu
  • Posiadasz umysł analityczny i zwracasz uwagę na szczegóły
  • Cechuje Cię inicjowanie nowych rozwiązań oraz budowanie pozytywnych relacji z klientem

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilne zatrudnienie oraz pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe możliwość wyboru benefitów i inne)
  • Komfortowe warunki pracy: biuro w dobrej lokalizacji (Bonarka), pokój relaksu, świeże owoce, różne wydarzenia integracyjne i przyjazna atmosfera
  • Udział w ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • strefa relaksu

Grupa KION jest jednym z wiodących światowych dostawców wózków widłowych i wyposażenia magazynów oraz rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. W ponad 100 krajach na całym świecie rozwiązania KION Group usprawniają przepływ materiałów i informacji w fabrykach, magazynach i centrach dystrybucji.

Nasze znane na całym świecie marki mają ugruntowaną pozycję na rynkach. Dematic jest światowym liderem w automatyzacji magazynów, marki Linde i STILL obsługują segment premium wózków widłowych, a Baoli koncentruje się na wózkach przemysłowych w segmencie wartości.

GL Accountant with English, Puszkarska 7J, Podgórze Duchackie, Kraków