Logo Pracuj.pl

GL Accountant with German

DevireO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Obecnie, dla naszego Klienta, poszukujemy osób, które chciałyby rozwijać się w obszarze księgowości międzynarodowej oraz są otwarte na pracę w środowisku SSC.

Poszukujemy specjalistów na stanowisko GL Accountant.

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie do ksiąg poleceń księgowania
  • naliczanie rezerw
  • rozliczenia międzyokresowych kosztów
  • uzgadnianie sald bilansowych
  • wystawianie faktur sprzedaży i not obciążeniowych lub uznaniowych
  • obsługa ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych w obszarze bilansowym oraz w obszarze podatkowym
  • okresowa amortyzacja oraz raportowanie korporacyjne do firmy

Wymagania pracodawcy

  • j. angielski na poziomie min. B2 (must have) oraz inny europejski język (np. niemiecki, hiszpański, francuski, włoski) na poziomie min. B1
  • doświadczenie w księgowości w działach AP, AR lub GL
  • gotowość do pracy w systemie hybrydowym
  • motywacja do rozwoju w obszarze księgowości

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + atrakcyjne wynagrodzenie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • realne możliwości rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Aktualne oferty pracodawcy
PL54531

GL Accountant with German, Poznań