GL Accounting System Coordinator

Devire

10 00012 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych poznańskich SSC poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w obszarze GL do działu ERP, którzy chcieliby się zaangażować we drożenie systemu MS Dynamics D365 wewnątrz organizacji. Na tym stanowisku będziesz ściśle współpracować z grupą ERP Track Lead/PM i opiekować się określonym obszarem/ modułem Dynamics D365.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w planowaniu, projektowaniu i realizacji zleceń dla poszczególnych modułów

  • Projektowanie nowych procesów w D365

  • Planowanie/prowadzenie odpowiednich warsztatów (w razie potrzeby) z interesariuszami i/lub wewnętrznymi stronami projektu

  • Przygotowanie wewnętrznych protokołów oraz kontrola działań

  • Wspieranie innych działów w tym Finansowego/HR/Procurement

  • Szkolenie użytkowników końcowych w nadchodzących fazach pilotażu i roll-outu

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość procesów GL

  • Język angielski na poziomie B2/C1

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność planowania pracy i wykonywania poszczególnych czynności poprzez priorytetyzację

  • Chęć do szkolenia end-userów

  • Gotowość do wyrażania opinii

  • Chęć do pracy zgodnie z Metodyką Agile

Pracodawca oferuje

  • Praca w wielokulturowym zespole

  • Codzienne wykorzystywanie języka angielskiego

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych

  • Praca w modelu hybrydowym (biuro w centrum Poznania)

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy