Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Glazurnik - Kafelkarz łazienkowy

MASTERHOME GROUP sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
5 0006 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0006 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Specjalista od okładzin ceramicznych (glazurnik, kafelkarz) wymagane umiejętności podstaw elektryki i

hydrauliki łazienkowej w systemie PEX, zabudowy GK, izolerstwa (łazienki) układanie płytek zgodnie z projektem w dużych i małych formatach (możliwość przeszkolenia w brakujących zakresach – do omówienia) konieczność samodzielnego wykonania łazienki od stanu developerskiego pod klucz

Wymagane manualne zdolności, pomysłowość, kreatywność, umiejętność logicznego myślenia i organizowania sobie miejsca pracy.

Prawo jazdy kat "B".

Uwaga zatrudniamy tylko zawodowców z doświadczeniem.

Nasze wymagania

Oczekujemy pełnego profesjonalizmu zawodowego

umiejętności organizowania sobie stanowiska pracy

odpowiedniej kultury osobistej

umiejętność czytania prostych rysunków ( możliwość przeszkolenia)

dyspozycyjności

wymagana abstynencja, kultura i schludny wygląd w pracy

prawo jazdy kat. B

mile widziane wykształcenie techniczno – budowlane

UWAGA : Proszę w pierwszej kolejności wysłać CV wraz ze zdjęciem, następnie my oddzwonimy do kandydatów spełniających nasze oczekiwania i wtedy będziemy mogli umówić sie na spotkanie w siedzibie firmy.

To oferujemy

umowa o pracę na stałe po okresie próbnym lub inna forma ( do ustalenia)

zarobki – podstawa + premia. Okres próbny od 1 do 3 miesięcy , po okresie próbnym stawka w zależności od

umiejętności i doświadczenia. Możliwość zarobienia w okolicach od 4 000 do 6.500 zł miesięcznie na rękę w zależności od ilości godzin , umiejętności technicznych oraz systemu zatrudnienia. Temat do negocjacji na spotkaniu po przejściu procesu rekrutacyjnego

możliwość szkoleń

pracę na inwestycjach prywatnych o podwyższonym standardzie

profesjonalne narzędzia do pracy

MASTERHOME GROUP sp. z o.o.

Firma Masterhome Group zajmująca sie prestiżowymi realizacjami mieszkań, domów i apartamentów o podwyższonym standardzie we Wrocławiu i okolicach podmiejskich.

Nie pracujemy jako podwykonawcy, nie pracujemy dla developerów. Realizujemy tylko i wyłącznie prace wewnętrzne o podwyższonym standardzie dla prestiżowego klienta.

Posiadamy własnych architektów, własne studio projektowe, własny apartament pokazowy dzięki czemu współpraca pomiędzy pracownikiem na budowie a architektem układa się zawsze pozytywnie:)

Przewiń do profilu firmy