Global Customer Service Specialist / Specjalista ds. obsługi klienta

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Goleniowska 62, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.

Goleniowska 62

Szczecin

Twój zakres obowiązków

Zatrudniona osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami, kompleksową obsługę zamówień klientów, koordynację terminowości dostaw do klientów, aktywną współpracę z pozostałymi departamentami w firmie, sporządzanie faktur zgodnie z dokumentacją wysyłkową, przygotowanie raportów, analizę danych związanych terminowością dostaw do klientów.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • zorientowanie na klienta, entuzjazm, zaangażowanie oraz chęć podejmowania nowych wyzwań;

  • wysokie kompetencje komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;

  • dokładność i sumienność oraz zorientowanie na realizację celów.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z klientem globalnym (preferowane w firmie produkcyjnej);

  • praktyczna znajomość systemów MRP/ERP.

To oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy rozwój w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych projektów z obszaru odnawialnych źródeł energii elektrycznej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji na rynku, skupiamy się na ciągłym doskonaleniu poprzez innowacyjne rozwiązania i świeże spojrzenie. Połączenie właściwego zarządzania, przyjaznej atmosfery pracy i zaangażowania całej kadry, pozwala na rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Aplikowanie

  • Aby zarejestrować się i śledzić postępy procesu kwalifikacyjnego kliknij "Aplikuj",

  • Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim,

  • Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.