Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz: https://ingtechpoland.com/assets/files/Informacja_dla_kandydatow.pdf

Global IT Security Officer

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Wełnowiec

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo w zakresie zarządzania ryzykiem informatycznym

  • Konsultacje w zakresie bezpieczeństwa

  • Przeglądy i audyty bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Masz dobre umiejętności komunikacyjne, by jasno i treściwie przedstawiać pomysły, fakty i opinie zarówno w mowie, jak i w piśmie,

  • Jesteś zorientowany na dostarczenie rezultatów, by ukończyć realizację zadań efektywnie z zachowaniem należytej jakości i przyjętych ram czasowych,

  • Masz umiejętność analizy i rozwiązywania problemów, by zidentyfikować problem, przeanalizować i połączyć kluczowe informacje w celu znalezienia właściwego rozwiązania,

  • Masz podstawową wiedzę z zakresu bezpieczeństwa IT,

  • Posiadasz doświadczenie w audycie lub zarządzaniu ryzykiem IT.

Mile widziane

  • Certyfikaty z obszaru bezpieczeństwa IT (CISSP, CISA, CompTIA, ISO 27000),

  • Certyfikaty produktowe/technologiczne (przede wszystkim rozwiązania chmurowe, ale również systemy operacyjne i bazy danych),

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój

  • Certyfikacje i transfer wiedzy

  • Najnowsze technologie

  • Międzynarodowe projekty

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Tak się u nas pracuje

Informacje o zespole:

Zespół działa w ramach pierwszej linii obrony, skoncentrowany jest na weryfikacji i ocenie skuteczności procesów zarządzania bezpieczeństwem i ryzykiem IT. Dodatkowo świadczy szeroko pojęte konsultacje i doradztwo w zakresie bezpieczeństwa IT przy projektowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu systemów IT.