Oferta pracy

Global Leadership Trainee – Robotyka

ABB Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta
Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony.

W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

Dołącz do naszego zespołu jako Global Trainee i zapoznaj się ze sposobem pracy ABB oraz funkcjonowaniem Działu Robotyki. Dołączając do programu będziesz pracować nad różnymi zadaniami projektowymi w różnych obszarach
funkcjonalnych. Podczas 2-letniego okresu szkoleniowego, będziesz mógł/mogła pracować w kilku lokalizacjach ABB zanim podejmiesz ostateczną pracę w lokalnym kraju i będziesz kontynuować swoją ścieżkę rozwoju na stanowiskach kierowniczych.
Global Leadership Trainee – RobotykaNumer ref.: PL77486943_E5
Twoje zadania będą związane z jednym z poniższych obszarów:
  • Programowanie robotów i uruchamianie projektów;
  • Sprzedaż techniczna i marketing;
  • Inżynieria lub zarządzanie projektami inżynieryjnymi bądź zespołami.

Twoje obowiązki

  • Zapoznanie się z technologią oraz procesami mającymi miejsce w biznesie Robotyki ABB;
  • Otwartość na wykorzystywanie okazji do nauki biznesu i pracy w różnych środowiskach;
  • Przyczynianie się do realizacji strategicznych zadań projektowych i osiągania widocznych wyników dla biznesu;
  • Budowanie globalnej sieci w ramach biznesu Robotyki;
  • Współpraca z liderami firm i funkcji, w celu poznania różnych stylów zarządzania.

Twoje kompetencje

  • Absolwenci (studia inżynierskie lub magisterskie) z dobrymi wynikami w dziedzinach robotyki, automatyki, zarządzania i inzynierii produkcji, mechatroniki lub pokrewnych kierunków inżynierskich;
  • Doświadczenie zawodowe wynoszące mniej niż 2 lata;
  • Wysoki poziom pewności siebie i motywacji, intensywna, proaktywna i skoncentrowana na realizacji zadań postawa;
  • Umiejętność tworzenia dobrych relacji zawodowych z innymi pracownikami;
  • Zdolność do radzenia sobie z wymagającymi sytuacjami;
  • Umiejętność myślenia koncepcyjnego, zdolności analityczne;
  • Doskonała znajomość języka angielskiego (min. na poziomie B2);
  • Otwartość na innowacje oraz chęć do ulepszania procesów;
  • Umiejętności przywódcze - zdolność do motywowania innych i prowadzenia zespołu.
Umiejętności mile widziane:
  • Umiejętność programowania sterowników PLC (Siemens, Allen Bradley i inni);
  • Umiejętność projektowania obwodów elektrycznych w dedykowanym programie EPLAN lub pokrewnym;
  • Umiejętność projektowania i analizy systemów bezpieczeństwa maszyn zgodnie z norma EN ISO 13849;
  • Certyfikat w zarządzaniu projektami;
  • Certyfikat Lean Management.

Oferujemy:

  • Ciesz się stabilnym zatrudnieniem w firmie z długą historią w dziedzinie innowacji i technologii;
  • Współpracuj z doświadczonymi ekspertami w międzynarodowym środowisku;
  • Skorzystaj z indywidualnych możliwości rozwoju i szkolenia, począwszy od szkoleń zawodowych po szkolenia z umiejętności miękkich;
  • Uzyskaj prywatną opiekę medyczną (w tym oferty dla członków rodziny) oraz ubezpieczenie na życie;
  • Wybieraj spośród różnych korzyści rzeczowych, począwszy od oferty zdrowego stylu życia, poprzez dzielenie się wiedzą, aż po działania teambuildingowe.

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Multikafeteria

Ogłoszenie archiwalne