Logo Pracuj.pl

Global Lean Manager

BIGRAM S.A.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta – organizacji będącej częścią międzynarodowego koncernu, którego pasją jest odpowiedzialna produkcja żywności z wykorzystaniem nowoczesnych linii produkcyjnych do stworzenia wysokiej jakości pasz dla zwierząt.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie systemów lean-owych w całym procesie produkcyjnym i logistycznym w celu poprawy jakości procesu, czasu cyklu, zapasów i odpadów w czterech zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Europy,
  • Mapowanie procesów produkcyjnych przy użyciu Mapy Strumienia Wartości,
  • Stosowanie narzędzi Lean Six Sigma w celu poprawy zdolności procesu i eliminacji wad,
  • Tworzenie Standardowych Instrukcji Pracy, układów i diagramów przepływu procesów z lokalnym wsparciem,
  • Pomoc w opracowaniu i wdrożeniu matrycy szkoleniowej Lean,
  • Regularnie uczestnictwo w warsztatach Capex Lean Workshop w celu optymalizacji Capex wydanych w ramach jednostki biznesowej.

Wymagania pracodawcy

  • Wiedza i doświadczenie we wdrażaniu filozofii Lean w organizacjach,
  • Znajomość Smartsheets, Excel, KaiNexus, Visio lub innych narzędzi do zarządzania projektami,
  • Język angielski na poziomie min. B2,
  • Umiejętność skutecznej pracy w różnych kulturach oraz gotowość do wyjazdów służbowych (50 % czasu pracy),
  • Umiejętności planowania, dbałość o szczegóły, zorientowanie na wyniki,
  • Doświadczenie w doskonaleniu procesów i produktów z zastosowaniem koncepcji Lean Manufacturing.
  • Certyfikat Lean Six Sigma będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Znajomość języka hiszpańskiego/duńskiego.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat,
  • Pracę w znanej na całym świecie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • My benefit,
  • Lekcje języka angielskiego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • MyBenefit

Od ponad 27 lat BIGRAM z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Aktualne oferty pracodawcy
MS/GLM/1222

Global Lean Manager, lubuskie