Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Global Quality Engineer

PayComplete

  • Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

    Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i nadzór and wdrożeniem Globalnej Polityki Jakości.

  • Nadzór nad wdrożeniem specyficznych wymagań klienta i monitorowanie ich spełnienia.

  • Odpowiedzialność za koordynowanie wszystkich aktywności jakościowych dla Głównego Klienta Grupy

  • Rozpatrywanie reklamacji od klientów i koordynowanie działań korygujących w fabrykach grupy.

  • Tworzenie reklamacji do dostawców i monitorowanie wdrożenia CAPA.

  • Przygotowywanie raportów 8D.

  • Koordynowanie procesu zatwierdzania części (PPAP).

  • Proaktywny kontakt z kluczowymi klientami w przypadku problemów lub reklamacji.

  • Raportowanie i nadzór nad kluczowymi wskaźnikami (KPI) oraz działaniami doskonalącymi wskaźniki.

  • Stały kontakt z międzynarodowymi przedstawicielami Klienta.

  • Wspieranie rozwoju systemu i dokumentacji jakościowej w organizacji.

  • Wsparcie jakościowe procesów produkcyjnych w fabrykach w grupie i dostawców.

  • Wsparcie procesów produkcji w rozwiązywaniu bieżących problemów jakościowych.

  • Nadzór i koordynacja działań z materiałem i wyrobem niezgodnym.

  • Udział w zespołowych działaniach doskonalących.

  • Tworzenie i rozwój procesów systemu.

  • Wparcie transferów produkcji pomiędzy fabrykami grupy oraz wdrażania nowych wyrobów.

Nasze wymagania

  • Min 5 lat doświadczenia na stanowiskach inżynieryjnych w obszarze jakości, w branży produkcyjnej (Elektronika, Montaż, Tworzywa Sztuczne).

  • Wykształcenie min. wyższe / techniczne.

  • Wysokie umiejętności komunikacji z klientami i dostawcami w środowisku międzynarodowym.

  • Znajomość narzędzi jakościowych (APQP/PPAP, CAPA, 8D, 5Why, Ishikawa).

  • Umiejętność przeprowadzenia audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych w fabrykach grupy i dostawców (certyfikat auditora wewnętrznego ISO900, mile widziany IATF 16949).

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (warunek konieczny).

  • Umiejętność pracy w zespole międzynarodowym.

  • Umiejętność działania pod presja czasu.

  • Umiejętność skutecznego działania w środowisku wielozadaniowym.

  • Gotowość do podróży służbowych (prawo jazdy kat.B).

  • Nastawienie na ciągłe doskonalenie oraz otwartość na zmiany.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • "Wczasy pod gruszą"

  • Możliwości nauki i rozwoju zawodowego

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • i wspaniali ludzie, z którymi chce się pracować!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • ryczałt na paliwo

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

PayComplete

Jesteśmy globalną firmą technologiczną dostarczającą oprogramowanie, urządzenia i usługi do samoobsługowych transakcji finansowych i rozwiązań płatniczych. Dotychczas działaliśmy pod wspólną marką Suzohapp, a w wyniku wyodrębnienia i podziału obszarów dzialalności skupiamy się na rozwoju platformy softwarowej, która działa na szerokiej gamie urządzeń, od urządzeń przyjmujących gotówkę, po systemy dokonywania sprzedaży oraz technologie bezgotówkowe.

Zatrudniamy ponad 1000 pracowników. Posiadamy 24 biura na całym świecie i 3 zakłady produkcyjne.

Przewiń do profilu firmy