Oferta pracy

Globalny Inżynier Procesu

Boryszew S.A. oddział MAFLOWO firmie

  • Chełmek, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Aktualnie do Działu Technologia Badania i Rozwój poszukujemy osób na stanowisko:

GLOBALNY INŻYNIER PROCESU

Zakres zadań:

  • Standaryzacja procesów produkcyjnych w obrębie zakładów produkcyjnych Grupy Maflow, w zakresie opracowania, wdrażania, rozwijania i nadzorowania powierzonego procesu produkcyjnego tj. formowania, montażu lub testu szczelności;
  • Koordynowanie wdrażania Najlepszych Praktyk „Best Practices” w ramach powierzonego procesu produkcyjnego z zakładowymi właścicielami procesów;
  • Odpowiedzialność za opracowywanie oraz rozwój specyfikacji obróbki (MDS) procesów produkcyjnych;
  • Odpowiedzialność za standaryzację narzędzi procesowych dla danych specyfikacji obróbki;
  • Zapewnienie odpowiedniego rozwoju technologii procesu z zapewnieniem prawidłowych założeń biznesowych,
  • Weryfikacja odstępstw od przyjętych standardów obróbki;
  • Planowanie, koordynowanie i monitorowanie postępów działań usprawniających technologię procesu produkcyjnego;
  • Definiowanie procesu zmiany, które zwiększą dojrzałość procesu produkcyjnego przedsiębiorstwa;
  • Czynny udział w analizie PFMEA.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: zarządzanie i inżyniera produkcji, automatyka, mechanika);
  • Doświadczenie min 5-letnie związane z rozwojem procesów produkcyjnych i technologii;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Znajomość zasad projektowania procesu produkcyjnego;
  • Umiejętność oceny rentowności przedsiębiorstwa;
  • Umiejętność sporządzania specyfikacji;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i ustalania priorytetów działań;
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i w szybko zmieniających się okolicznościach;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia;
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;
  • Udział w rozwoju standardów w organizacji;
  • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki);
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Pracę w dynamicznym środowisku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Na aplikacji prosimy umieścić poniższą klauzulę:

 „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach, ul. Serdeczna 42, 43-100 Tychy na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, jednakże nie dłużej niż na okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji na niniejsze stanowisko. Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/łem się z klauzulą informacyjną Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy