Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna/-a Księgowa/-a - Dyrektor Finansowy

Willbud Sp. z o.o. Sp. k.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • w pełni samodzielne prowadzenie księgowości,

  • segregacja dokumentów, archiwizacja,

  • współpraca administracją biura oraz każdym innym działem w firmie,

  • nadzór nad prawidłowym i terminowym obiegiem informacji i dokumentów,

  • księgowanie, wystawianie, wprowadzanie faktur,

  • bieżące raportowanie na potrzeby Zarządu,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS,GUS, bank, audytorzy i inne),

  • odpowiedzialność za właściwe sporządzenie deklaracji podatkowych zgodnie z przepisami prawa podatkowego (VAT, CIT, PIT),

  • prowadzenie kadr, naliczanie wynagrodzeń, przygotowanie deklaracji ZUS,

  • przygotowywanie niezbędnych umów, porozumień, pism, wniosków do urzędów jak i prywatnych przedsiębiorstw.

Nasze wymagania

  • umiejętność logicznego myślenia, rozwiązywania problemów na które nie znasz odpowiedzi – warunek konieczny,

  • umiejętność współpracy w grupie – warunek konieczny,

  • wykształcenie min. średnie,

  • min. 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości i spraw kadrowych firmy,

  • bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych oraz przepisów podatkowych,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • zaangażowanie, skrupulatność, sumienność oraz lojalność,

  • umiejętność obsługi komputera oraz znajomość programu Optima.

To oferujemy

  • formę zatrudnienia jaką preferujesz,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,

  • pełną wyzwań i możliwości rozwoju pracę,

  • udział w innowacyjnym projektach,

  • realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji.

WILLBUD jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które działa na rynku Trójmiasta i okolic. Projektujemy, a następnie realizujemy inwestycje deweloperskie z zakresu budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego.

Nasze inwestycje wyróżniają się dbałością o szczegóły, funkcjonalnością oraz indywidualnym podejściem do Klienta.

Przewiń do profilu firmy