Główna Księgowa / Accounting Manager - Nieruchomości Komercyjne

Michael Page

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Starszy specjalista (Senior)
Główna Księgowa / Accounting Manager - nieruchomości komercyjneNumer ref.: JN -072021-2950905

Poszukujemy osoby na nowo tworzone stanowisko Głównej/ego Księgowej/ego.
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie pracą działu w zakresie prowadzenia ksiąg poszczególnych spółek (obowiązki managerskie/operacyjne).

Stanowisko idealne dla osób, które posiadają doświadczenie w prowadzeniu spółek nieruchomościowych (zarówno w wewnętrznych strukturach jak i biurach rachunkowych).

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa i ceniona organizacja z branży nieruchomości.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prowadzeniem księgowości kilku podmiotów (centra handlowe, biurowce)
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem księgowych
  • Odpowiedzialność za prowadzenie polityki rachunkowej i podatkowej, bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Finansowym
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z UoR
  • Kontrola i nadzór na rozliczeniami podatkowymi
  • Współpraca z audytorami, doradcami oraz instytucjami zewnętrznymi
  • Usprawnianie procesów księgowych, udział w tworzeniu procedur

Profil kandydata

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego, Managera Księgowości lub Kierownika Księgowości w branży nieruchomości (retail/offices będą wartością dodaną)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość UoR oraz przepisów podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość jeżyka angielskiego (min. B2)
  • Odpowiedzialność, nastawienie na realizację zadań

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o UoP/B2B
  • Work-life balance
  • Pakiet benefitów

Ogłoszenie archiwalne