Oferta pracy

Główna Księgowa

"MARGIZ" - sp. z o.o.O firmie

  • Białe Błota (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Witamy w MARGIZ Sp. z o. o., która od ponad 25 lat jest stabilnym partnerem producentów znanych na całym świecie marek.

Lata doświadczenia w pracach demontażowych i kompleksowej relokacji maszyn przemysłowych rozpowszechniły markę MARGIZ dookoła świata.

Nasz biznes stale się rozwija, dlatego poszukujemy osób takich jak Ty, które są zainteresowane stabilną firmą, która zapewni atrakcyjne wynagrodzenie i zabezpieczenie Twojej przyszłości na lata.

Chcesz być częścią naszego zespołu?

Skontaktuj się z nami aplikując na ogłoszenie:

Opis stanowiska:

  • Ścisła współpraca oraz nadzór pracy zewnętrznego biura rachunkowego oraz Specjalistą ds. Kadrowo-Księgowych
  • Nadzór oraz odpowiedzialność za prawidłowe działanie spółki pod względem formalno - prawnym i finansowym, w tym dbałość o terminowość obiegu zewnętrznego dokumentów tj. terminowe składanie deklaracji, wniosków, dokumentów,
  • Reprezentowanie firmy w sprawach urzędowych i kontaktach formalnych, tj. kancelariami prawnymi i notarialnymi, kontrahentami, urzędami miasta, gminy, ZUS, Urzędem Skarbowym itd.
  • Nadzór nad funkcjonowaniem pracy biura pod kątem administracyjnym,
  • Wystawianie faktur sprzedaży, not obciążeniowych i nadzór nad rozliczeniami z kontrahentami
  • Nadzorowanie płynnego obiegu poczty wychodzącej i przychodzącej, w tym terminowe odpowiedzi na odebrane pisma
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy, w tym z Prezesem Zarządu i Kierownictwem działu projektów
  • Zarządzenie oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów firmowych oraz ich porządkowanie i archiwizowanie
  • Organizacja i obsługa spotkań w biurze oraz spotkań służbowych Prezesa Zarządu
  • Nadzór nad rozliczeniami delegacji zagranicznych
  • Dbałość o wizerunek firmy
  • Przygotowywanie zestawień/raportów na potrzeby Zarządu oraz inne prace zlecone przez Zarząd

Oczekujemy:

  • Biegłej znajomości zasad rachunkowości/księgowości
  • Co najmniej dwuletniego doświadczenia na stanowisku Głównej Księgowej, bądź w prowadzeniu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
  • Wykształcenia co najmniej średniego, mile widziane wykształcenie kierunkowe: księgowość, administracja, zarządzanie, kierunki finansowo-prawne,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie biegłym w mowie i piśmie,
  • Umiejętności redagowania pism,
  • Umiejętności obsługi urządzeń biurowych,
  • Doskonałej organizacji pracy,
  • Samodzielności w wykonywanych zadaniach,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Zaangażowania do pracy, umiejętności identyfikowania się z firmą,
  • Umiejętności pracy w zespole, koordynowania pracy personelu zgodnie z priorytetami
  • Posiadania prawa jazdy kat. B,

Mile widziane:

  • Znajomość drugiego języka obcego w stopniu komunikatywnym,
  • Dodatkowe kwalifikacje zawodowe.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w środowisku międzynarodowym,
  • Pracę w młodym zespole,
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz,

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas więcej zajrzyj na naszą stronę lub Facebooka.

www.margiz.eu

Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania, i jesteś zainteresowany współpracą z nami, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim, wraz ze zdjęciem, w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Z niecierpliwością czekamy na Państwa aplikacje i spotkanie w naszej siedzibie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy