Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa

  • Czechy
  • Specjalista
  • 25.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy grupą przyjacielskich ludzi z salonów DlaSpania. Szukamy nowych kolegów / koleżanek do pracy w nowym zespole tworzonym w naszym nowym salonie. Nasi nowi koledzy/koleżanki powinni być pozytywni, czuć ducha zespołu i nie bać się handlować!

    Miejsce pracy: Czeski Cieszyn, Cieszyn

    Wymagamy

    • Wykształcenie średnie – kierunek: ekonomia/księgowość
    • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku księgowej
    • Doświadczenie w kierowaniu zespołem mile widziane
    • Samodzielność i aktywna postawa
    • Znajomość języka czeskiego i polskiego
    • Umiejętność aktywnego słuchania
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • stanowisko GŁÓWNA KSIĘGOWA
    • interesująca praca w odnoszącej sukcesy firmie
    • stabilne środowisko pracy
    • przyjemna atmosfera
    • regularne szkolenia
    • miejsce pracy: Czeski/Polski Cieszyn
    • wynagrodzenie 30 – 40 tys. CZK
    • okres rozpoczęcia pracy: luty / marzec, do uzgodnienia

    Obowiązki

    • pełne przygotowanie sprawozdań finansowych zgodnie z polskim ustawodawstwem
    • zarządzanie działem ekonomicznym
    • tworzenie wytycznych ekonomicznych i zasad rachunkowości firmy
    • odpowiedzialność za inwentaryzację
    • profesjonalne wsparcie w obszarze księgowości
    • odpowiedzialność za całą księgowość
    • przygotowanie i nadzór audytów księgowych
    • rozliczanie podatków bezpośrednich
    • znajomość agendy płac (mile widziana)
    • współpraca z audytorami i doradcą podatkowym

    „Przed wysłaniem swojego CV – zapoznaj się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora danych – DlaSpania Sp. z o.o., w związku z procesem rekrutacji – https://www.dlaspania.pl/informacje-dla-kandydatow-i-kandydatek-do-pracy