Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa - Dyrektor Finansowy

  • Gołymin-Ośrodek (pow. ciechanowski), Ciechanów, mazowieckie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 29.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jakub Ambroziak "JAKPOL"

    Zatrudnie Główną Księgowa - Dyrektora finansowego do biura! Atrakcyjne warunki oraz praca w miłym zespole! Więcej informacji pod numerem

    Miejsce pracy: Ciechanów (okolice), Gołymin-Ośrodek (pow. ciechanowski)

    Opis stanowiska;

    • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi standardami i przepisami prawnymi,
    • przygotowywanie raportów i bieżących analiz na potrzeby Zarządu Spółki oraz instytucji zewnętrznych,
    • weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym,
    • odpowiedzialność za politykę rachunkowości, udział w tworzeniu procedur i regulaminów wewnętrznych itp.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie bądź wyższe ekonomiczne;
    • doświadczenie na stanowisku głównej księgowej/księgowego;
    • znajomość ustaw: o podatku VAT, CIT i PIT;
    • znajomość ustawy o rachunkowości;
    • znajomość systemów InsERT (Rewizor, Subiekt);
    • samodzielność;
    • dobra organizacja pracy;
    • umiejętność pracy w zespole
    Oferujemy:
    • pracę w doświadczonym zespole, z klarownym podziałem obowiązków i czytelnie wyodrębnionymi działami,
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w wymiarze pełnego etatu z elastycznymi godzinami pracy

    Wymagane CV . Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.