Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główna Księgowa

Sescom S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz polityką i procedurami grupy Kapitałowej

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (w tym: zarządczych, konsolidacyjnych)

  • Odpowiedzialność za całokształt spraw rachunkowych, podatkowych i raportowanie statystyczne

  • Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego

  • Wdrażanie i usprawnianie procedur księgowo-podatkowych, optymalizacja procesów księgowych, podatkowych i kontroli wewnętrznej w Spółkach

  • Współpraca i reprezentowanie Spółki przed instytucjami zewnętrznymi oraz audytorami

  • Koordynacja i nadzór nad pracą działu księgowości

  • Wsparcie pozostałych działów organizacji w zakresie dostarczania wymaganych informacji w zakresie spraw księgowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Rachunkowość, Finanse przedsiębiorstw

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównej Księgowej/Głównego Księgowego

  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego oraz polskich i międzynarodowych

  • standardów rachunkowości

  • Doświadczenie w konsolidacji sprawozdania Grupy Kapitałowej

  • Wymagana znajomość systemów ERP, MS Office (MS Excel), znajomość IFS będzie szczególnym atutem

  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2

  • Umiejętności analityczne oraz pracy w dynamicznym otoczeniu biznesowym

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w dynamicznej spółce, będącej liderem w swojej branży

  • Inspirujące wyzwania zawodowe prowadzące do rozwoju Twoich kompetencji

  • Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole

  • Dogodna lokalizacja i elastycznego godziny pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • duża swoboda działania i kreatywna współpraca

Sescom S.A.

W Sescom na nowo definiujemy pojęcie Facility Management na rynku sieci handlowych. Według nas to stale ewoluujące rozwiązania zapewniające sprawność działania placówek, efektywność i konkurencyjność biznesu oraz wsparcie jego rozwoju.

Działamy na dużą skalę i jednocześnie dbamy o elastyczność naszych rozwiązań bliską start-upom.

Jesteśmy odważni, dynamiczni i solidni. Mierzymy wysoko i niezmiennie osiągamy cele.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia i dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Czerpiemy przyjemność ze współpracy – ludzie są naszym najważniejszym kapitałem

  • Lubimy działać aktywnie, mieć wpływ na rzeczywistość i widzieć efekty naszej pracy

  • Szukamy optymalnych rozwiązań poprzez synergię działań zespołowych oraz otwartość na nowe pomysły

  • Wyzwalamy kreatywność, wychodzimy poza sztywne ramy, prowokujemy i wykorzystujemy nadarzające się okazje biznesowe

  • Wspólnie budujemy organizację gwarantującą bezpieczeństwo, oferującą możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów