Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 24.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Gliwice
Region: śląskie

Twoje zadania:

  • Prowadzenie rozliczeń z pracownikami
  • Analiza kont księgowych
  • Rozliczanie oraz księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • Księgowanie wyciągów bankowych, faktur zakupowych krajowych i zagranicznych
  • Sporządzanie sprawozdań do NBP i GUS, PERFON
  • Współpraca z audytorem w trakcie przeglądów i badań sprawozdań finansowych
  • Inne zadania związane z księgowością firmy

Twój profil:

  • Min 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości na samodzielnym stanowisku
  • Znajomość przepisów ustawy o VAT i CIT oraz ewidencji środków trwałych
  • Znajomość zasad dekretacji i obiegu dokumentów
  • Wykształcenie kierunkowe (księgowość, rachunkowość, finanse)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Rzetelność, systematyczność, zaangażowanie w realizację obowiązków
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu BaaN
  • Prawo jazdy kat. B

Gwarantujemy Ci:

  • Możliwość rozwoju w obszarze księgowości
  • Szkolenie z systemu BaaN
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu z wysokiej jakości produktami
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka angielskiego
Prosimy o wysyłanie aplikacji (CV) za pomocą Aplikuj Teraz.
Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej