Logo Pracuj.pl

Główna księgowa

WW EKOCHEM Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Głogowo (pow. toruński)
    Głogowo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • nadzór nad dokumentacją księgową,
  • uzgadnianie kont księgowych,
  • zapewnienie comiesięcznego zamknięcia ksiąg rachunkowych,
  • obliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze (PIT, CIT, VAT, JPK, podatki lokalne),
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, NBP, GUS, Specjalna strefa ekonomiczna),
  • współpraca z innymi działami spółki,
  • monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości.

Nasze wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie kierunkowe (ekonomiczne / finansowe),
  • umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych w zakresie CIT, VAT,
  • znajomość sprawozdawczości NBP i GUS,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel) oraz systemów ERP,

Mile widziane

  • znajomość j.angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę w firmie produkcyjnej,
  • szkolenia umożliwiające podniesienie kompetencji i rozwoju zawodowego,
  • możliwość inicjowania i wdrażania zmian w zespole księgowym,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

WW EKOCHEM Sp. z o.o. Sp. k.

WW Ekochem Sp. z o.o. Sp. k. w Głogowie, dynamicznie rozwijająca się firma prowadząca działalność gospodarczą na krajowym i międzynarodowym rynku tworzyw sztucznych od 1999r.

Główna księgowa, Głogowo (pow. toruński)