Ta oferta pracy jest nieaktualna od 198 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa - Główna Kadrowa

  • Dębica, Pustków (pow. dębicki), podkarpackie
  • Specjalista
  • 08.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GŁÓWNA KSIĘGOWA I KADROWA
    Miejsce pracy: Dębica, Pustków (pow. dębicki)

    Zakres obowiązków

    • Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości, IFRS, US GAAP)
    • Odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym,
    • Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych,
    • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
    • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi
      (US, ZUS, GUS, NBP)
    • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
    • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości
    • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników (m.in. prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie wymaganych prawem dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia, zmianą warunków pracy i płacy oraz rozwiązaniem stosunku pracy, rozliczanie czasu pracy pracowników, wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego),
    • Przygotowywanie danych do list płac oraz naliczanie wynagrodzeń

    Oczekujemy

    • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego lub w firmie audytorskiej
    • Znajomość polskiej ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego
    • Umiejętność skutecznego controllingu oraz monitoring najważniejszych wskaźników
    • Biegła znajomość obsługi komputera - środowisko Windows (dobra znajomość Excela, Word, Outlook)
    • Znajomość systemów ERP

    Oferujemy:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania