Główna Księgowa / Główny Księgowy

  • Białystok, Ignatki-Osiedle (pow. białostocki), podlaskie
  • Specjalista
  • 18.02.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 20.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Multi - Construction Plus Sp. z o.o.

    Firma specjalizująca się w budowie budynków inwentarskich poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok (okolice), Ignatki-Osiedle (pow. białostocki)
    Opis stanowiska:
    • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości;
    • Sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów, deklaracji podatkowych;
    • Nadzór nad prawidłowych obiegiem dokumentów księgowych;
    • Nadzór i rozliczanie środków trwałych;
    • Monitoring zmian w przepisach podatkowych i rachunkowych;
    • Nadzór nad prawidłowym i terminowych zamykaniem kolejnych miesięcy rozliczeniowych;
    • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości;
    • Współpraca z organami podatkowymi, kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi m.in. US, GUS
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
    • Posiadanie Certyfikatu Księgowego;
    • Staż pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata;
    • Znajomość przepisów podatkowych w zakresie CIT i VAT oraz podatków lokalnych w tym od nieruchomości i podatku od środków transportu;
    • Umiejętność sporządzania rocznych i okresowych sprawozdań finansowych
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
    • Odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Samodzielne stanowisko.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.