Główna Księgowa/Główny Księgowy

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Kierownik
  • 23.11.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 23.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    W związku z rozwojem struktur nasz Klient  poszukuje do zespołu  Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała
    Nr ref.: GK/11/2018/BSB

    Miejsce pracy: okolice Bielska - Białej

    Zakres obowiązków:

    • Kierowanie działem księgowości w firmie, nadzór merytoryczny i organizacyjny,
    • Prowadzenie księgowości,
    • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych,
    • Sporządzanie bilansów,
    • Przygotowywanie raportów i analiz dla potrzeb firmy,
    • Realizacja przelewów,
    • Uzgadnianie rozrachunków,
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Doświadczenie w obsłudze pełnej księgowości,
    • Praktyczna znajomość aktualnych przepisów podatkowych oraz Ustawy o Rachunkowości,
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – warunek konieczny,
    • Preferowane wykształcenie z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Odpowiedzialność oraz samodzielność
    w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • Umiejętności analityczne,
    • Dobra organizacja, rzetelność, systematyczność, dokładność, skrupulatność.
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
    • Zatrudniona osoba docelowo będzie zarządzała zespołem kilku osób,
    • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie (zatrudniającej do kilkunastu osób),
    • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
    • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Niezbędne narzędzia do pracy.
    • Miejsce pracy okolice Bielska - Białej.

    Oferta dotyczy pracy stałej.

    Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

    Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy – mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.