Oferta pracy

UNILOGO ROBOTICS Spółka z o.o.

Główna Księgowa / Główny Księgowy – branża produkcyjna

UNILOGO ROBOTICS Spółka z o.o.O firmie

  • Julianowska 45, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ważna dzień
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Julianowska 45

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • prowadzanie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego,

  • sporządzenie sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości,

  • sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu oraz instytucji zewnętrznych,

  • naliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT,

  • wdrażanie i usprawnianie procedur księgowo-podatkowych, optymalizacja procesów księgowych, poprawa efektywności świadczonych usług,

  • współpraca przy kształtowaniu i realizacji strategii finansowej firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunek: ekonomia, finanse i rachunkowość),

  • doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego w firmie branży produkcyjnej,

  • znajomość: systemów typu ERP, pakietu Office (zwłaszcza Excel),

  • praktyczna znajomość zasad księgowania oraz przepisów prawa podatkowego (w szczególności tematyka z zakresu odwrotnego obciążenia), doświadczenie w przeprowadzaniu transakcji zagranicznych oraz zabezpieczeń wzajemnych, tworzenie i rozliczanie budżetów oraz przepływów pieniężnych,

  • otwartość i komunikatywność,

  • obsługa programu WAPRO FAKIR będzie dużym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • pracę w renomowanej firmie,

  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,

  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Unilogo Robotics jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą zajmującą się produkcją urządzeń dla przemysłu kosmetycznego i chemicznego. Produkujemy innowacyjne, zrobotyzowane linie technologiczne do napełniania, zamykania i etykietowania opakowań.

Firma rozpoczęła swoją działalność 1999 roku jako firma 4-osobowa, w dniu dzisiejszym zatrudnia ponad 100 osób. Unilogo współpracuje z ponad 1000 Klientów w Polsce i na Świecie. Naszymi Klientami są m.in.: AVON, L’Oreal, Reckitt-Benckiser, P&G, Ziaja, Coca-Cola, Dr Irena Eris, Pepsico, MARS, Colgate-Palmolive, Śnieżka, Sanofi Aventis i inni.

Przewiń do profilu firmy