Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Polski Związek Działkowców Okręg w BydgoszczyO firmie

  • Bydgoszcz, Polska
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Polski Związek Działkowców Okręg w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Polski Związek Działkowców (PZD) jest ogólnopolskim stowarzyszeniem ogrodowym kontynuującym ponad 120-letnią tradycję ruchu działkowego w Polsce. W chwili obecnej, w związku z nowymi zadaniami PZD Okręg w Bydgoszczy poszukuje osoby na stanowisko:

ZADANIA:

  • Prowadzenie rachunkowości Okręgu PZD zgodnie z zasadami rachunkowości i Zakładowym Planem Kont,
  • Sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych,
  • Sporządzanie list płac,
  • Przestrzeganie właściwego obiegu dokumentów finansowych,
  • Nadzorowanie gospodarki magazynowej i kasowej,
  • Nadzorowanie działalności finansowo księgowej w rodzinnych ogrodach działkowych,
  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń dla służb finansowo-księgowych ROD,
  • Badanie i analizowanie sprawozdań finansowych i preliminarzy finansowych ROD,
  • Zgłaszanie, wyrejestrowywanie ubezpieczonych oraz sporządzanie comiesięcznych deklaracji.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie minimum 3 lata na stanowisku księgowej/księgowego i min 1 rok na stanowisku głównej księgowej/głównego księgowego,
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych,
  • Dobra organizacja pracy, terminowość i skrupulatność,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania oraz pełnioną funkcję,
  • Umiejętność radzenia sobie z presją czasu i wielozadaniowością,
  • Mile widziana znajomość programu DGCS.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Dużą samodzielność,
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy