Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 Spółka Akcyjna

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz z przepisami prawa podatkowego,

  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, uzgadnianie sald kont w ramach okresowego zamknięcia ksiąg,

  • nadzór i przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT) oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (NBP, GUS),

  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz procedury księgowo-podatkowe,

  • sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych wg określonych standardów oraz przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu,

  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami, audytorami, orangami podatkowymi i bankami,

  • nadzór merytoryczny nad pracą działu księgowego,

  • rozwój systemu finansowo-księgowego firmy,

  • bieżące wsparcie zespołu w szeroko rozumianym obszarze podatków,

  • aktywne uczestnictwo w optymalizacji procesów księgowo-finansowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe, preferowane ekonomiczne,

  • doświadczenie: minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku lub jako zastępca głównego księgowego, mile widziane w firmie produkcyjnej lub kilkuletnie doświadczenie w pracy w audycie, doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu deklaracji VAT, CIT oraz deklaracji podatku od nieruchomości,

  • doskonałe umiejętności organizacyjne,

  • zdolności analitycznego myślenia oraz proaktywnego rozwiązywania problemów,

  • umiejętności budowania relacji w zespole oraz z partnerami biznesowymi,

  • elastyczność w działaniu oraz umiejętność pracy w sytuacjach presji czasowej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej częścią polskiej grupy kapitałowej w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w dobrej atmosferze,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.