Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polish Agro Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy (85-312), ul. Szubińska 29 moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Polish Agro Sp. z o.o.

  • Szubińska 29, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 02 paź 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Szubińska 29

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z przepisami prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

  • Nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, odpowiedzialność za sporządzanie wszystkich deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE, JPK)

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat)

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in. Urzędami Skarbowymi, bankami, audytorami itp.)

  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i bilansowych

  • Nadzorowanie i kierowanie działem księgowości

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów i rachunkowości

  • Znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT)

  • Znajomość kalkulacji odroczonego podatku dochodowego

  • Wiedza w zakresie dokumentacji cen transferowych

  • Znajomość Pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania zespołem

  • Dokładność i dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Mile widziany certyfikat biegłego rewidenta

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Nowoczesne miejsce pracy z strefą relaksu

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Pakiet medyczny

  • Karta MultiSport

  • Udział w szkoleniach zewnętrznych oraz możliwość dofinansowania do kursów i studiów

  • Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

  • Imprezy firmowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Polish Agro sprzedaje w Polsce środki do produkcji rolnej (nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, nawozy dolistne) oraz zajmuje się handlem zbożem. Spółka należy do duńsko-niemieckiej Grupy Kapitałowej DV Agravis International Holding A/S skupiającej ponad 80 spółek działających w 16 krajach, głównie w obszarze Morza Bałtyckiego. Łączny obrót Grupy sięga 20 mld PLN. Polish Agro w 2021 r. odnotowała obrót na poziomie 633 mln zł oraz zysk przed opodatkowaniem 16 mln zł.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje