Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa w BydgoszczyO firmie

  • Zaświat 32
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bydgoszczy

Zaświat 32

Bydgoszcz

 poszukuje kandydatów na stanowisko Główna Księgowa/ Główny Księgowy. Oferty należy składać w sekretariacie Spółdzielni przy ul. Zaświat 32 w Bydgoszczy, w zamkniętych kopertach, z napisem: Nabór na stanowisko Główna Księgowa/ Księgowy w PSM" w terminie do dnia 11 września 2020 r. do godz. 13.00. Kandydat składa następujące dokumenty:

1. Podanie zgłaszające udział w naborze

2. CV( bez zdjęcia)

3. kwestionariusz osobowy

4. Kopie dokumentów potwierdzających

5. Adres i telefon kontaktowy

6. Pisemną koncepcję organizacji pracy i funkcjonowania Działu Księgowości.

Wymagane dokumenty powinny być opatrzone, podpisaną własnoręcznie, klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko Główna Księgowa/Główny Księgowy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04..2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia detektywy 95/46/WE  oraz ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 r. ( Dz.U.z 2019 r. poz. 1781 z późn.zm.)

Opis stanowiska:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę  w  wymiarze 1/1 etatu,
  • Praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie,
  • Wsparcie zespołu we wdrożeniu w nowe obowiązki,

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższe ekonomiczne, co najmniej 6-letni staż pracy w księgowości, w tym 3 lata na stanowisku samodzielnym.
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w spółdzielczości mieszkaniowej.
  • Mile widziane doświadczenie na kierowniczym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość prawa spółdzielczego, prawa podatkowego, prawa pracy, obsługi komputera oraz pakietu Office.
  • Mile widziana znajomość znajomość programu ENOVA oraz Płatnik.
  • Umiejętność podejmowania decyzji, doświadczenie w koordynowaniu zespołu, umiejętność delegowania obowiązków i motywowania pracowników.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

Szkolenia, komórkę służbową

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy