Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna księgowa/Główny księgowy

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa w BydgoszczyO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bydgoszczy Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bydgoszczy działa nieprzerwanie od 1990 roku na zasadach określonych w statucie Spółdzielni .Obecnie nasze zasoby znajdują się na pięciu osiedlach: Fordon, Śródmieście, Szwederowo, Górzyskowo i Leśne. Zarządzamy nieruchomościami, w których usytuowane są 72 budynki mieszkalne z 2341 lokalami mieszkalnymi o łącznej powierzchni użytkowej ponad 133 tysiące m2 oraz jeden kompleks garażowy.

Główne obowiązki:

1. koordynowanie oraz nadzór nad bieżącą pracą działu księgowości,

2. czuwanie nad prawidlowością prowadzenia ksiąg rachunkowych,

3. budowa planu kont z uwzględnieniem zastosowania dla potrzeb analiz finansowych,

4. Sporządzanie na podstawie dowodów księgowych ksiąg rachunkowych:

  • rocznego sprawozdania finansowego;
  • wyceny aktywów i pasywów;

5. ustalania wyniku finansowego.

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  2. ukończony kurs kandydatów na głównego księgowego w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce,
  3. ci najmniej 5-letni staż pracy w księgowości, w tym 2 lata na stanowisku samodzielnym,
  4. mile widziane doświadczenie na kierowniczym stanowisku, w koordynowaniu zespołu, umiejętność delegowania obowiązków i motywowania pracowników,
  5. bardzo dobra znajomość prawa podatkowego, prawa pracy,
  6. mile widziana znajomość prawa spółdzielczego,
  7. bardzo dobra znajomość obsługo komputera oraz pakietu Office,
  8. mile widziana znajomość programu ENOVA oraz Płatnik,
  9. umiejętność podejmowania decyzji,
  10. bardzo dobra organizacja pracy,
  11. staranność, dokładność, terminowość

Oferujemy:

  1. zatrudnienie w ramach umowy o pracę  w wymiarze 1/1 etatu lub samozatrudnienie,
  2. zarządzanie pięcioosobowym zespołem,
  3. praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie.
  4. atrakcyjne wynagrodzenie
  5. wsparcie zespołu we wdrożeniu w nowe obowiązki,
  6. dobrą atmosferę,
  7. narzędzia niezbędne do pracy.

Ogłoszenie archiwalne