Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna księgowa / Główny księgowy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 28.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z dynamicznym rozwojemfirma ZPF NS I PTS Graform, z siedzibą w Bydgoszczy i Kruszynie gm. Sicienko, produkująca części z tworzyw sztucznych dla motoryzacji oraz formy wtryskowe, posiadająca certyfikat ISO 9001 i ISO TS 16949 zatrudni:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Region: kujawsko-pomorskie

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie pełnej księgowości firmy produkcyjnej,
    • sporządzanie deklaracji podatkowych,
    • sporządzanie sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby sprawozdawczości finansowej i raportowania wewnętrznego, analiz, prognoz itp.,
    • konsultacje i doradztwo finansowo-księgowe,
    • sporządzanie innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,
    • weryfikacja formalna i rachunkowa dokumentów finansowo-księgowych pod względem merytorycznym oraz zgodności z przepisami podatkowymi,
    • dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym,
    • analiza i uzgadnianie sald kont,
    • nadzorowanie gospodarki magazynowej i rozliczenia kosztów produkcji,
    • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,
    • zarządzanie zespołem podległych pracowników.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
    • minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości w firmie produkcyjnej,
    • biegła znajomość zagadnień księgowych, podatkowych i ubezpieczeń społecznych,
    • biegła obsługa komputera, a w szczególności pakietu MS Office, głównie Excel,
    • doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP,
    • terminowość, systematyczność, dokładność,
    • ciągłe doskonalenie: optymalizacja procesów księgowych, identyfikacja problemów, otwartość na zmiany i proponowanie rozwiązań usprawniających pracę działu księgowości.

    Umiejętności:

    • analityczne,
    • współpracy w różnorodnym zespole i dynamicznym środowisku,
    • wyznaczania celów dla siebie oraz podległych pracowników.

    Oferujemy:

    • interesującą pracę w rozwijającej się firmie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanej wiedzy,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • niezbędne narzędzia pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.