Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa/Główny Księgowy

  • Bydgoszcz, Białe Błota (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Stara Mydlarnia Producent Kosmetyków Naturalnych
    poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Stara Mydlarnia - Białe Błota k. Bydgoszczy

    Opis stanowiska:

    • bieżące dekretowanie i księgowanie dokumentów,
    • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów,
    • odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym,
    • odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych,
    • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
    • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
    • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
    • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
    • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.

    Oczekiwania:

    • praktyczna znajomość z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości,
    • wykształcenie wyższe - preferowane w obszarze finansów i księgowości,
    • znajomość programu oprogramowania firmy INSERT – Subiekt, Rewizor,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
    • znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem).

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji.
    Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, CV prosimy przesłać za pomocą przycisku.
    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.
    Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z poniższą klauzulą.

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę dla Stara Mydlarnia Sp. z o.o. Sp.K. ul. Stawki nr 2A/1, 00-193 Warszawa; Biuro Główne: 86-005 Białe Błota, ul. Barwinkowa 27 na: przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z udziałem mojej osoby. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.