Oferta pracy

Główna Księgowa/ Główny Księgowy (Chief Accountant)

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

17 00019 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej/Głównego Księgowego.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa księgowa i rachunkowa ksiąg firmy zgodnie z aktualnymi przepisami,
  • Koordynowanie i nadzór poprawności wykonywania zadań przez zespół księgowy,
  • Nadzorowanie rozliczeń podatkowych,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych na podstawie UoR oraz IFRS,
  • Przygotowanie analiz, sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych (również w języku angielskim).

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Min. 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w firmie produkcyjnej),
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2+/C1,
  • Bardzo dobra znajomości przepisów i zasad podatkowych oraz zagadnień księgowych,
  • Umiejętność efektywnego zarządzania podległym zespołem, tworzenia atmosfery współpracy.

Oferta pracodawcy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Międzynarodowe środowisko pracy oparte na profesjonalizmie i zaufaniu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne