Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy (COMARCH ERP OPTIMA)

Devire

12 00015 000 brutto / mies.
  • Łódź, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Naszym Klientem jest spółka z branży nieruchomości.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej / Głównego Księgowego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie pełnej księgowości spółki, mając przy tym wsparcie jednej osoby.

Zakres zadań:

  • Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem oraz wszystkich operacji księgowych firmy, zgodnie ze standardami i wymogami prawa,
  • Terminowe sporządzanie bilansów, sprawozdań finansowych, raportów, deklaracji podatkowych, sprawozdań statystycznych dla Zarządu oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • Nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT,CIT,VAT,VAT-UE),
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US, Banki),
  • Sporządzanie okresowych rozliczeń,
  • Współpraca z instytucjami i partnerami zewnętrznymi,
  • Weryfikacja list płac, zobowiązań oraz należności,
  • Przygotowanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
  • Dbanie o odpowiednie przechowywanie i archiwizowanie dokumentów księgowych
  • Monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości, odpowiedzialności za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, nadzór nad wszystkimi ewidencjami, księgowymi,
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur księgowych,
  • Praca z audytorami zewnętrznymi,

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • 3 - letnie doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej ,
  • Dobra znajomość programu księgowego COMARCH ERP OPTIMA,
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • Umiejętność współpracy z instytucjami finansowymi,
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych ze specjalnym strefami ekonomicznymi, dotacjami i decyzjami o wsparcie,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie, dbałość o szczegóły i umiejętność analitycznego myślenia,

Oferujemy:

  • stabilną, interesującą i odpowiedzialną pracę międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych,
  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia, karty MultiSport
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne