Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

DG-NET S.A.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z przepisami prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportów finansowo-księgowych na potrzeby instytucji zewnętrznych, Zarządu oraz raportów kwartalnych i rocznych w celu raportowania na New Connect

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych na potrzeby badania ,udział w audytach i współpraca z audytorem przy badaniu sprawozdań finansowych

  • Współpraca z autoryzowanym doradcą

  • Reprezentowanie spółki przez Urzędem Skarbowym, ZUS itp.

  • Naliczanie podatków i składanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań statystycznych (VAT, CIT, PIT raporty JPK, raportowanie do , GUS itd.

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz rozliczanie inwestycji.

  • Kontrola merytoryczna dokumentów finansowo–księgowych i prawidłowości operacji księgowych na kontach wynikowych i bilansowych oraz analiza poprawności historycznych zapisów na kontach

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów, wyciągów bankowych

  • Obsługa kadr oraz sporządzanie list płac, deklaracji miesięcznych oraz rocznych ZUS,PIT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe

  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych poparta co najmniej 5-cio letnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości w systemie klasy ERP

  • Biegła znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

  • Znajomość obsługi podatkowej spółki akcyjnej, spółki z o.o., jdg.

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę B2B na preferencyjnych warunkach (zwrot kosztów z tym związanych) lub UoP

  • Samodzielne stanowisko

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

DG-NET S.A.

DG-NET to Spółka Akcyjna działająca w obszarze ISP oraz multimediów. Zajmuje się̨ ich dostarczaniem dla klienta indywidualnego oraz biznesowego.

DG-NET S.A. jest właścicielem i operatorem dwóch marek: DG-NET Biznes oraz Fibo. Głównym obszarem działalności spółki jest Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości na terenie województwa śląskiego. Spółka oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne w zakresie podłączenia do infrastruktury telekomunikacyjnej.

Przewiń do profilu firmy