Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Michael Page

  • Dzierżoniów

    Dzierżoniów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o kapitale amerykańskim.

Twój zakres obowiązków

* prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości,

* nadzór nad dokumentacją księgową,

* uzgadnianie kont księgowych,

* zapewnienie comiesięcznego zamknięcia ksiąg rachunkowych,

* obliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze (PIT, CIT, VAT, JPK, podatki lokalne),

* sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,

* współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, NBP, GUS, Specjalna strefa ekonomiczna),

* współpraca z innymi działami spółki,

* monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości.

Wymagania pracodawcy

* min. 5 lat doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej,

* wykształcenie kierunkowe (ekonomiczne / finansowe),

* umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych w zakresie CIT, VAT,

* znajomość sprawozdawczości NBP i GUS,

* umiejętność analitycznego myślenia,

* znajomość pakietu MS Office (Excel) oraz systemów ERP,

* znajomość j.angielskiego będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

* stabilne zatrudnienie na umowie o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,

* szkolenia umożliwiające podniesienie kompetencji i rozwoju zawodowego,

* dodatkowe świadczenia z ZFŚS (bony świąteczne, wczasy pod gruszą),

* możliwość inicjowania i wdrażania zmian w zespole księgowym,

* wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

  • Benefity

  • paczki świąteczne