Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

LUPUS FABRYKA MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.

  • Skrzydlata 28, Elbląg
    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Skrzydlata 28

Elbląg

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych według polskich standardów rachunkowości.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Analizowanie kosztów działalności firmy oraz optymalizacja rozwiązań księgowych.

Kontrola prawidłowości regulowania należności i zobowiązań.

Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, VAT-UE).

Kontrola inwentaryzacji materiałów, półfabrykatów oraz wyrobów gotowych.

Uzgadnianie i kontrola stanów magazynowych.

Współpraca z zewnętrznymi instytucjami, audytorami, organami podatkowymi i bankami.

Zarządzanie działem księgowości w zakresie organizacyjnym i merytorycznym.

Nasze wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości.

Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego bądź Zastępcy Głównego Księgowego w firmie produkcyjnej.

Doskonała organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność.

Chęć podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Pracę w młodym, ambitnym, energicznym zespole.

Możliwość wdrażania własnych pomysłów poprawiających jakość pracy w firmie.

Elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Lupus Fabryka Mebli to gwarancja wysokiej jakości. Od prawie 30 lat wykonujemy dla naszych klientów elementy meblowe oraz meble kuchenne, pokojowe i łazienkowe. Jesteśmy firmą dynamiczną, stawiającą na nowoczesny park maszynowy, automatyzacje produkcji i wykwalifikowaną kadrę.