Logo Pracuj.pl

Główna Księgowa/ Główny Księgowy – firma produkcyjna

WBS Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

GŁÓWNA KSIĘGOWA / GŁÓWNY KSIĘGOWY – firma produkcyjna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rachunkowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym składaniem dokumentów księgowych do US, ZUS i GUS oraz innych wymaganych sprawozdań.
  • Doskonalenie systemu pod względem rozliczania kosztów produkcji.
  • Optymalizacja wewnętrznych procedur dotyczących obiegu dokumentów.
  • Generowanie raportów oraz analiz dla zarządu spółki.
  • Analizowanie i planowanie wyniku finansowego.
  • Sporządzanie bilansu, rachunku wyników i sprawozdania z przepływów środków pieniężnych.
  • Przygotowanie rozliczenia wspólników (podatek PIT wspólników spółki jawnej).
  • Efektywne kierowanie kilkuosobowym zespołem pracowników.
  • Współpraca i utrzymywanie kontaktów z instytucjami zewnętrznymi US, GUS, ZUS, Banki, inne.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 5-letnie doświadczenie w pracy w księgowości oraz min. 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego w firmie produkcyjnej.
  • Doświadczenie w rozliczaniu produkcji, budowaniu kluczy podziału i rozliczaniu kosztów.
  • Umiejętność współpracy z wszystkimi działami firmy oraz US, GUS, ZUS, bankami.
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP.
  • Preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne.
  • Umiejętności analitycznego myślenia, zrozumiałego przedstawiania danych finansowych, zarządzania zespołem.
  • Sumienność, dokładność, samodzielność oraz chęć do podejmowania samodzielnej inicjatywy w poszukiwaniu rozwiązań.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pomagamy w relokacji.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj” znajdującego się pod ogłoszeniem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Główna Księgowa/ Główny Księgowy – firma produkcyjna, łódzkie